Dr. E. Beneše 80, 257 51 Bystřice | tel.: 317 793 332 | e-mail: info@vosa-mvs.cz navštivte náš facebook

O firmě

Původní stavební firmu založil v roce 1998 pan Milan Vosátka. Díky jeho dlouholetým zkušenostem stavbyvedoucího se firma úspěšně rozvíjela a zakoupila bývalý areál JAWY v Bystřici, který sanovala a postupně rozšířila. Později se k firmě připojil i syn pana Vosátky - Milan Vosátka ml. V roce 2005 pak sloučením se stavebninami M.V.S. (založenými v roce 2003) vznikla stávající společnost VOSA-MVS.

Společnost VOSA-MVS je rodinný podnik, ve kterém se snažíme řídit osvědčeným heslem „náš zákazník, náš pán“ a budovat si pověst spolehlivého a solidního partnera. Zda se nám to daří, mohou nejlépe posoudit naši zákazníci.

Nabízené služby

Provádíme kompletní rekonstrukce budov, ale i stavby rodinných a průmyslových budov na klíč. Realizujeme také veškeré zemní práce strojem JCB 3CX, pokládku zámkové dlažby a ostatní úpravy, řezání asfaltu i armovaných betonů, lité podlahy od firmy KNAUF, kompletní sádrokartonářské práce, oplocení KB-Blok a mnoho jiných činností dle přání našich zákazníků.

obchod

Součástí naší nabídky je i vlastní obchod se stavebninami. Maloobchodní a velkoobchodní prodej veškerého stavebního materiálu, obkladů a dlažeb, zateplovacích prvků na fasády a dalšího materiálu - velká skladová zásoba na ploše o velikosti skoro 5 000 metrů čtverečních. Nabízíme možnost vypracovaní kompletních výpisů materiálu na vaši stavbu dle projektu a provedení kalkulace. Materiál dopravíme až na vaši stavbu zdarma.

Distribuce produktů Tytan PROFESSIONAL

Jsme výhradním prodejcem produktů TYTAN Professional pro Čechy. Značka TYTAN je známá svou inovativní politikou, hlavně mezi profesionálními uživateli. Nabízí ojedinělá technická řešení – možnost strojní aplikace pastovitých omítek, které jsou součástí certifikovaného zateplovacího systému kvalitativní třídy A. Nabízíme také jako jediní v ČR certifikované PU lepidlo jako součást zateplovacího systému.

Podnikové vzdělávání VOSA-MVS, s.r.o.

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005548
Poskytovatel: Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
Řešitel z VOSA-MVS, s.r.o.: Dagmar Volfová
Trvání projektu: 1. 2. 2017 - 31. 1. 2019

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Cílovou skupinou jsou zaměstnanci tj. osoby, které jsou v pracovněprávním vztahu společnosti VOSA-MVS, s.r.o.

Prostředky na tento projekt jsou poskytnuty z Evropských sociálních fondů z Operačního programu Zaměstnanosti.